11.29.2008

atlase zelta zivtiņas reklāmai

besī ziema.

6. decembris. Pulksten 18.00. Sāka snigt. Es ar sievu sēdēju pie loga, dzērām karstu tēju un skatījāmies gleznainajā skatā, kas paveras aiz loga. Sniegpārsliņas lēnām un maigi krita uz kokiem, zemes, mašīnām, pārklājot visu ar baltu sniega segu.
8.decembris. Mēs pamodāmies un ieraudzījām, ka visa pasaule ap mums ir mirdzošas sniega segas pārklāta. Kolosāls skats! Pirmo reizi mūžā paņēmu rokās sniega lāpstu un attīrīju no kupenām gan pagalmu, gan iebraucamo ceļu. Man tas patika varen labi. Pēc īsa brīža piebrauca sniega tīrāmā mašīna un nejauši uzgāza sniegu uz tikko iztīrītā iebraucamā ceļa. Vadītājs smaidīja un pamāja man ar roku. Es pamāju viņam pretī un notīriju ceļu vēlreiz.
10.decembris. Šonakt uzsniga vēl 15 centimetru bieza sniega kārta. Ārā temperatūra nokritās līdz 11 grādiem zem nulles. Īsta ziema! Zem sniega smaguma dažiem kokiem nolūza liekie zari. Es tīriju iebraucamo ceļu, pēc neilga laika brauca garam sniega tīrītājs....un atkal izdarīja savu jociņu.
12.decembris. Saulīte dienā sildīja tik čakli, ka daļa sniega izkusa. Pēcpusdienā temperatūra strauji nokritās, un viss pārvērtās ledū. Tīrīdams sniegu, nokritu uz pēcpuses. Slimnīcā mani nofotografēja no visam pusēm, taču, par laimi, nekas nebija salauzts. Laika ziņās teica, ka gaidāms sniegs. Sievas automašīnai nopirku riepas ar radzēm.
14.decembris. Nakti uzkrita vēl 25 centimetri balto mēslu. Sieva savā automobīlī saskrējās ar sniega tīrītāju. Automobīļa motors nu ir dirsā. Ja šāds laiks turpināsies, sniegs neizkusīs līdz pat augusta beigām. Sniega
tīrītājs šodien pabrauca garam divas reizes.
16.decembris. Joprojām snieg. Snieg visu laiku. Mūsu dārzā nav neviena koka, kam sniegs nebūtu aplauzis visus zarus. Elektrības nebija lielāko nakts daļu. Lai nenosaltu līdz nāvei, dedzinājām sveces un lodlampu, kas apgāzās un gandrīz nodedzināja māju. Man izdevās uguni apdzēst, taču uz rokām ir ne tikai tulznas, bet arī otrās pakāpes apdegumi. Nosvilināju skropstas un uzacis. Ceļā uz slimnīcu sadauzījām manu džipu.
18.decembris. Aizsala tualete. Ja iesiet ārā, neēdiet brūno sniegu.
20.decembris. Tie nolādētie mēsli arvien vēl krīt un krīt. Lai, ejot līdz pastkastei nenosaltu, ir jāsavelk mugurā viss skapja saturs. Ja noķeršu to kretīnu, kas vada sniega tīrāmo mašīnu, pārdauzīšu viņam seju un izraušu ādamābolu. Tā vien šķiet, ka viņš gaida aiz stūra, lai acumirklī varētu bliezt ar 130 kilometriem stundā un aprakt to, kas kādreiz
bija mans iebraucamais ceļš.
22.decembris. Elektrības joprojām nav. Mājā sāk izsalt prusaki. Sniega tīrāmā mašīna iestiga uz ceļa, un tas pimpis - vadītājs uzdrošinājās nākt pie manis prasīt sniega lāpstu. Es viņam paskaidroju, ka esmu salauzis jau piecas lāpstas, tīrot viņa sagāzto sniegu, un salauzu vēl sesto, pasveicinot viņa pretīgo mūli.
23.decembris. Priecīgus Ziemassvētkus! Snieg. Laika prognozes paredz vēl divdesmit centimetru sniega tuvākajās 24 stundās.
24.decembris. Laika prognozētāji meloja - sasniga trīsdesmit pieci centimetri sniega. Es laikam no sniega baltuma sāku kļūt akls, jo man šķiet, ka sieva izskatās tīri labi.
25.decembris. Sieva iet prom - varbūt uz visiem laikiem. Es vairs nevaru pakustināt kāju pirkstus. Neesmu redzējis sauli veselu mūžību. Naktī gaidāms sniegs. Aizdedzināju māju, lai nevajadzētu rakt no jumta nost sniegu.
27.decembris. Mani arestēja par vandālismu un huligānisku uzbrukumu sniega tīrītāja šoferim. Sods: trīs nedēļas jātīra sniegs veco ļaužu pansionātā.
THE END

***

Zaglis ieiet McDonaldā
- atdodiet naudu!
- uz vietas vai līdzi?

11.26.2008

Interesantas fobijas ;)

frigofobija - bailes atvērt ledusskapi
kukīfobija - bailes no cepumiem
sitzofobija - bailes apsēsties
klīn-tīsfobija - bailes no zobu birstes
glavofobija - bailes no cimdiem ziemā
klokofobija - bailes palūkoties pulkstenī
fekofobija - bailes nokārtoties
fārtobija - bailes nopirsties
urinofobija- bailes čurājot ieraudzīt savu strūklu
eghečfobija - bailes, ka no ikrīta ompletes izšķiļas cālis
domažorofobija - bailes no skaņdarbiem Do mažorā
jurofobija - bailes no Jura
bredrotofobija - bailes no sakaltušas maizes (rotofobijas paveids)
šampburbofobija - bailes no šampanieša burbuļiem
dīzdzinfobija - bailes no dīzeļa dzinēja (izplatīta slimība Latvijā)
fotolotomotofobija - bailes no Polaroid fotogrāfijām
leftšiftofobija - bailes no kreisā “Shift” taustiņa
selfofobija - bailes no sevis (Parisas Hiltones suņa slimība)
Streitroudfobija - bailes no taisniem ceļa posmiem
longdžonzofobija - bailes no siltās apakšveļas
ansverofobija - bailes ka adresāts pacels tālruni
šņikofobija - bailes no papīra griešanas skaņas (senlatviešu slimība)
seivofobija - bailes no naudas krāšanas (īpaši latviešu pensionāriem)
blogofobija - bailes veikt ierakstu blogā
fobofobija - bailes baidīties
Agorafobija - bailes no plašuma, atklātām vietām;
Arahnofobija - bailes no zirnekļiem;
Antofobija - bailes no puķēm;
Tafofobija - bailes sadegt dzīvam;
Zoofobija - bailes no dzīvniekiem;
Algofobija - bailes no sāpēm;
Triskaidekafobija - bailes no skaitļa 13 ;
Aritmofobija - bailes no konkrētiem skaitļiem;
Metrofobija - bailes no dzejas;
Bibliofobija - bailes no grāmatām, bibliotēkām;
Heleofobija - bailes no smiekliem;
Glenofobija - bailes no lelles skatiena;
Fobiofobija - bailes nobīties;
Hipofobija - bailes no tā, ka nebūs pietiekami bail;
Arahibutirofobija - bailes no riekstu eļļas pielipšanas pie aukslējām;
Plutofobija - bailes no bagātības;
Pjenterafobija - bailes no sievasmātes (vīramātes);
Fronemofobija - bailes domāt
dimofobiju - bailes no Dimas Bilana.

11.24.2008

Are we human or are we dancer?

SIA Rīgas Meži lūdz iedzīvotājus Rīgas pilsētai piederošajos mežos, kuri atrodas 50 km rādiusā ap Rīgu, necirst eglītes, kā arī adventes vainagu pīšanai nelauzt priežu vai egļu zarus.Un kā tad lai es tagad uzpinu vainadziņu?

11.22.2008

Anekdoshu Topic!!! ~~~Enjoy it or hate it ~~~

Nu Davai,Sanjemaas un Iemet kaadu stiliigu anekdoti, lai jautraak :))

Te Nu Es Iemetiishu Dazhas.. Ja patiik, tad oke, ja ne, tad nemaz nelasi :D


Iļja Muromietis jāj pa ceļu uz sava brašā kumeļa. Sāk viņu (Iļju) mocīt slāpes. Pamana Iļja vientuļu aku, pilnu ar vēsu ūdeni. Pie akas, vēderu pret sauli atgāzis guļ baisais trejgalvu pūķis Zmejs Goriničs. Iļja lec no zirga, izrauj aso zobenu un sāk cirst pūķim galvas nost. Bet tiklīdz vienu nocērt, divas izaug vietā, nocērt divas - četras vietā... Cērt, cērt brašais Iļja, beigās nokrīt zemē pārguris.
Zmejs Goriničs laiski paver aci un jautā:
- Ko Tu, Iļja, ņemies ?
- Padzerties gribējās.
- Nu bet dzer, kurš tad tev liedz ?
_____________________________________
jaaniitis nokaveejis skolu meegina ielaviities klasee jau pie sola noliek somu bet skolotaja saka
-izej no klases un ienaac taa kaa tavs teevs to dara!-
jaaniitis iziet no klases no papiira saritina cigaretei liidziigu prieksmetu un iebaz mute! ar kaaju atsper valaa durvis, izsplauj cigareti un saka
--nu cho bljin nezdali ?--
_____________________________________
ieskrien veikalā maniaks un kliedz:
- Tūliņ kādu izvarošu! Meitenīt, kā Jūs sauc?
- Anna.
- Jūs es nevarošu. Manu mammu arī sauc Anna. Bet Jūs, jaunais cilvēk, kā Jūs sauc?
- Nu, vispār jau Jānis, bet draugi mani sauc par Annu...
_____________________________________
Notiek ūdenspolo sacensības. Treneris sauc:
- Jāni, nekavējoties met bumbu Jurim! Jāni, es teicu, lai tu met bumbu Jurim!
Saucieni atkārtojas vēl vairakas reizes, bet Jānis nereaģē. Pēc mača viņš jautā trenerim:
- Kāpēc man vajadzēja bumbu mest Jurim?! Es pats to lieliski iemetu vārtos!
- Tev taisnība! Taču ja tu būtu bumbu aizmetis Jurim, viņš varbūt nebūtu noslīcis…
_____________________________________
Autobusā sarunājas trīs draugi.
- Kad mana sieva bija stāvoklī, viņa lasīja grāmatu “Divi kapteiņi”, un pēc tam mums piedzima divi dēli! – stāsta pirmais.
- Kad manējā bija stāvoklī, viņa lasīja „Trīs musketieri”. Ko domājat, piedzima trīs puikas! – saka otrais.
Trešais nobālējis un lūdz ūdeni.
Abi pārējie neizpratnē:
- Kas noticis? Tev slikti?
- Redziet, man sieva devītajā mēnesī un lasa „Alibaba un 40 laupītāji”...
______________________________________
kaapec blondiine izkrita pa logu ?
- jo meeginaja gludinaat aizkarus
______________________________________
- Vai sāksi runāt?
- Nē! Nerunāšu!
Atskan sitiens.
- Un tagad?
- Nesitiet, lūdzu!
- Tad runā, un nekas tev nenotiks!
- Es nevaru! Prasiet jebko, bet tikai ne to!
Atkal sitiens.
- Nu ko, idiot, un tagad? Pasaki, un viss beigsies!
- Es nevaru! Kā es pēc tam varēšu dzīvot?!
- Man ir apnicis! Es sākšu ar šķiltavām....
- Nē, ar šķiltavām nevajag, lūdzu! Es pateikšu!
- Tad runā!
- Jāāā!!!
- Lūk, viss kārtībā. Līgavainis piekrita. Un tagad jautājums līgavai – vai pēc brīvas gribas jūs stājaties šajā laulībā?
_________________________________
Sorry Par šādu Anekdoti, bet enivej, moh tomer kadam patiks :D
Kas būtu ja jūs savu suni nosauktu par Peni... 1.Atvainojiet,ka nokavēju. Biju aizrāvies spēlējoties ar Peni!
2.Ai nē! Manam Penim pa muti nāk putas!
3.Naktīs es guļu apkampies ar Peni!
4.Manam Penim patīk,ja cilvēki to samīļo!
5.Manam Penim vajag vairāk kustēties. Viņs jau tagad sver 15 kg!
6.Manam Penim patīk berzēties gar viesu kajam!
7.Vai nevēlaties redzēt mana Peņa foto?
8.Uzmanīgāk!Jus uzkāpāt manam Penim!
9.Kad braucām mašīnā manam Penim patīk izkārties pa logu un ļauties vējam!
10.Mans penis vienmēr satraucas, kad ierauga pastnieku!
11.Es kabinetā uz galda turu ierāmētu Peņa foto!
__________________________________
Zakjiits lec pa mezu.Satiek kaadu dziivnieku.
"Kas Tu esi?"
-"Vilkusuns."
"Kaa tas iespeejams?"
-"Man maate suns, bet teevs vilks."
Nu labi zakjiits lec talaak.Satiek veelvienu dziivnieku.
"Kas Tu esi?"
-"Skudrulaacis."
"Ko veel nemapeegjinaasi man ieskaidrot."
_________________________________

pacients:labdien dakter
dakters:labdien
pacients:esam klāt
dakters:kas mēs
pacients:es un cērmes
_________________________________
Krievs,Latviestis un Anglis izzvejo zelta zivtinju:" Piepildiishu katram 1 veeleeshanos.Tikai skrienat pa celju un pasakat un juus tur automaatiski iekritiisiet!"
Latvietis skrien "Nauda!"
Krievs skrien "VODKA!"
Anglis skrien un pasliid "Shit!"
_________________________________

vilcienaa pie zaki pienaak:
- juusu bileti
-kaadu bilet?
-juusu bilet
- manu bileti
-kas juus slims esat?
-a juus arste esat?
- jums visi maajaas?
- ciemos gribat naakt?
-nu viss pietiek kaapiet aaraa
-kas jums vietas nepietiek?
________________________________
bazniicaa mainiijies maaciitaajs. tagad jaunajam maaciitaajam uztraukums veel pieiet pie vecaa maaciitaaja un jauta:
-nu taads uztraukums ko man dariit?
vecais atbild:
-nu aizej ieplauj 3 mutiites sveetaa viina.
tagad jauninais aiziet ieplauj. peec dievkalpojuma pienaak vecais maaciitaajs un saka:
-es tavaa dievkalpojumaa saskatiiju 3 lielas un 3 mazas kljuudas. saakshu ar mazajaam
-pirmkaart ar taam 3 mutiiteem nebiju domaajis 3 pudeles
-otkaart uz altari ir jauzuiet nevis jaauzraapo
-un treshkaart altaaris nau jaapvemj. bet tagad taas lielaaas:
-1. maate marija nau mauka
-2. jeezus nau bijushais VDK darbinieks
-3. dievkalpojuma beigaas ir jaasaka amen nevis pisdets
__________________________________
Tēt tēt kāpēc es nevaru krāsoties? Man jau ir astoņpadsmit.
Jānīt beidz es skatos tv
__________________________________
Dēls prasa tēvam:
-Tēt, kapēc vecmāmiņa lēka pa pagalmu un bļauj?
Tēvs:
-Aizveries un dod šurp lodes!
__________________________________

Man Apnika :D Bet JA Gribat Vēl, kadu dienu ielikshu :)

video no ekskursijas

dažādi





pirmais

Tā mīlīši... Šī tagad būs mūsu vieta :)
Ir pienācis laiks kopā smieties, raudāt, priecāties un just līdzi. :)
Atļauts ievietot visa veida jaunāko informāciju, svarīgākos un nenozīmīgākos notikumus. Būtībā visu - sākot no mazajiem jociņiem līdz mājas darbiem. Bildes, filmas, dažādus materiālus utt. :)