Neviens nevar noliegt, ka esam vislabākie. labi, varbūt neesam, iespējams citi vienkārši ir sliktāki par mums. bet mēs varam daudz. protams, mēs katrs zinam, ka neesam īpaši saliedēti katru dienu, bet kad vajag, tad - viens par visiem un visi par vienu!